مقالات

بهترین نهال زرشک ایرانی

بهترین نهال زرشک ایرانی

در این مقاله از وب سایت نهالستان آوا نهال به معرفی بهترین نهال زرشک ایرانی خواهیم پرداخت. نهال زرشک به عنوان یک نهال با کیفیت در نظر گرفته می شود. درخت زرشک باردهی خوبی را در هر هکتار به خودش اختصاص می دهد و می تواند سود زیادی نیز برای کشاورز داشته باشد. در حالت کلی نیز باید به این مورد توجه داشت که این نهال جز نهال های صادراتی نیز در ایران به شمار می رود.

در این مقاله نیز ما قصد داریم راهنمایی جهت خرید و کاشت نهال زرشک را بررسی کنیم و جزییات مربوط به آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم پس تا انتها همراه ما باشید.

بررسی بهترین انواع نهال های زرشک

نهال های زرشک نیز به شرح زیر طبقه بندی می شوند:

بررسی نهال زرشک بی دانه

زرشک های بی دانه معمولا در غذاهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در هر هکتار نیز بازدهی خوبی را نیز می توانیم برای این نهال در نظر بگیریم. همچنین باید بدانید که سود بسیار زیادی دارد.

بررسی نهال زرشک پفکی

زرشک های پفکی نیز معمولا جز موارد صادراتی هستند، شما می توانید این نهال ها را در آب و هوای نیمه معتدل بکارید و به راحتی در هر بار باردهی سود خوبی را نیز از نهال های زرشک پفکی بدست آورید. خرید نهال زرشک پفکی برای کشاورزانی که قصد احداث باغ زرشک جهت بهره برداری محصولات در صنایع غذایی به صورت خشکبار را دارند، بسیار مناسب است.

بررسی نهال زرشک زینتی

زرشک های زینتی نیز کاربردهای خوراکی و زینتی را با هم ارائه می دهد. معمولا زرشک های زینتی دارای برخی از گل های بسیار خاص هستند که سپس بعد از شکوفا شدن به رنگ قرمز در می آیند. مقاومت بسیار بالایی را نیز می توانیم برای نهال های زرشک زینتی در نظر بگیریم.

سخن پایانی و جمع بندی بهترین نهال زرشک ایرانی:

برخی از گونه های زرشک همیشه سبز و گزینه مناسب برای پرورش زینتی هستند. ارقام مختلف دیگری نظیر فورتونئی، ژولیانه، نومولاریا و اورینتالیس برای پرورش بهترین زرشک مناسب هستند. یکی از نکات مهم پرورش زرشک انتخاب گونه های بی دانه که فروش بهتری دارند. به طور مثال رقم اینتگریما به خاطر تولید زرشک های قرمز بی دانه به عنوان بهترین درخت زرشک قابل معرفی می باشد.

نهالستان آوا نهال

نهالستان آوا نهال یکی از معتبرترین مراکز تولید و پرورش نهال در ایران است. این مجموعه با داشتن تجربه و دانش فنی مورد نیاز، به تولید نهال‌های مرغوب و با کیفیت از جمله درختان میوه، نهال‌های زینتی، نهال‌های گل و گیاهان دارویی می‌پردازد.

  • تلفن تماس با کارشناسان فروش : 09143417078
  • تلفن تماس با کارشناسان فروش : 09146517078
امتیاز شماpost

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *